Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk Oferta pracy - Specjalista ds. obsługi klienta -Dąbrowa Górnicza

Oferta pracy - Specjalista ds. obsługi klienta -Dąbrowa Górnicza

Specjalista ds. obsługi klienta -Dąbrowa Górnicza

Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Górnicza

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Poszukujesz pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać je? Zapraszamy do składania aplikacji.

Studenci ostatnich lat też znajdą u nas miejsce, na rozwój

Zakres obowiązków:
– praca przy komputerze,
- telefoniczna i meilowa obsługa klienta
- doradztwo przedstawicielom,
- sporządzanie faktur
- wystawianie końcowej FV,

Wymagania:
– znajomość j. angielskiego na poziomie B2
– znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym
– posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
– pracę w przyjaznej atmosferze
– praca od pon - pt w godz. 8.00-15/16 lub od pon do czw. 8-16 i pt 8-14 (grafik do ustalenia)
– szkolenia wdrożeniowe
- szkolenie z obsługi oprogramowania SAP
– umowę o pracę na pełen etat

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Polski HR A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, ul Bohaterów Września 82, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Polski HR A-Trybut S.A.. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohaterów Września 82. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Polski HR A-Trybut S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

DANE KONTAKTOWE:

Rafał Rybczyk
Konsultant ds. rekrutacji
Polski HR - A-Trybut S.A.

rafal.rybczyk@a-trybut.pl

www.a-trybut.pl