Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk Praktyka w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Praktyka w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

STUDENCIE, proponujemy Ci atrakcyjny PROGRAM PRAKTYK. Zapomnij o parzeniu kawy i stercie dokumentów do kserowania. Jako nasz PRAKTYKANT będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami, a także poznasz tematykę FUNDUSZY EUROPEJSKICH „od kuchni”.

Praktyka w MINISTERSTWIE INWESTYCJI I ROZWOJU to TWOJA szansa  na ROZWÓJ!

Aplikuj już dziś! Czekamy na TWOJE zgłoszenie!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie

O KONKURSIE:

Konkurs o płatne praktyki „Mój Rozwój!” skierowany jest do studentów (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w Konkursie są płatne praktyki w wysokości 2 500 zł brutto miesięcznie przez okres do 3 miesięcy.

Swoje zgłoszenie możesz przesłać od 1 kwietnia do 1 maja.

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

JAKICH STUDENTÓW SZUKAMY:

• dyspozycyjnych
  • nastawionych na rozwój zawodowy
  • łatwo nawiązujących kontakty
  • zaangażowanych w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

• zdobycie praktycznego doświadczenia
  • możliwość pracy nad projektami funduszowymi
  • współpracę w profesjonalnym i otwartym zespole
  • udział w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa
  • szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: