Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk CISCO - oferty staży letnich: Business Analyst, Services Engineer /oferta pracy: Network Engineer

CISCO - oferty staży letnich: Business Analyst, Services Engineer /oferta pracy: Network Engineer

Amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem, światowy lider w zakresie IT i sieci oferuje staże w okresie letnim na dwóch stanowiskach: Cisco Services Engineer (uwaga rekrutacja do 19,01,18) oraz na stanowisko Business Analyst (rekrutacja do końca marca). Firma CISCO posiada również ofertę pracy stałej na stanowisko Cisco Services Network Engineer (rekrutacja do końca marca).

Amerykańska firma  z wieloletnim doświadczeniem, światowy lider w zakresie IT i sieci  oferuje staże w okresie letnim na dwóch stanowiskach: Cisco Services Engineer  (uwaga rekrutacja do 19,01,18) oraz na stanowisko Business Analyst.  Firma CISCO  posiada również ofertę pracy stałej na stanowisko Cisco Services Network Engineer (rekrutacja do końca marca). Firma jest zainteresowana  zatrudnianiem osób niepełnosprawnych i obliguje się do dostosowania stanowisk pracy do potrzeb niepełnosprawnych pracowników . Gorąco zachęcamy do składania  dokumentów aplikacyjnych do firmy CISCO nawet jeśli nie spełniasz wymogów zawartych w ogłoszeniu, być może znajdzie się praca na innym stanowisku w tej prestiżowej firmie przyjaznej osobom niepełnosprawnym.

Szczegóły dotyczące oferowanych stanowisk i zasady rekrutacji znajdują się poniżej:

Cisco Services Network Engineer - Graduate - Poland

Cisco Services Engineer (Summer Intern)
Business Analyst (Summer Intern) – Poland