Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk OFERTA PRACY - KONSULTANT TELEFONICZNY

OFERTA PRACY - KONSULTANT TELEFONICZNY

Polski HR Search & Selection jest spółką rekrutacyjną należącą do Grupy Kapitałowej Loyd S.A., która realizuje projekty inwestycyjne zarówno w Krakowie jak i w innych regionach Polski przyczyniając się do wzrostu zatrudnienia i ożywienia gospodarczego. Spółki należące do Loyd S.A. od wielu lat  zaangażowane są w projekty aktywizujące zawodowo osoby niepełnosprawne.

 Obecnie zajmujemy się rekrutacją na potrzeby centrum obsługi telefonicznej – Tele Concept, w którym pracuje kilkadziesiąt osób niepełnosprawnych, a w związku z rozwojem działalności poszukujemy kolejnych kandydatów na terenie Śląska. Działalność operacyjna realizowana jest w siedzibie przy ul. Szlak oraz w Galerii Krakowskiej. Obie lokalizacje dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Zatrudniamy również osoby niedowidzące i niewidome, które mogą wykonywać pracę dzięki nowoczesnemu systemowi teleinformatycznemu.

 Poszukujemy osób na stanowisko konsultanta telefonicznego, poprawnie wypowiadających się w języku polskim, komunikatywnych i otwartych na naukę. Gwarantujemy szkolenia, atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premia) oraz stabilne warunki zatrudnienia.

 

Dane kontaktowe:

Magdalena Musiał
Manager Operacyjny
Polski HR Search & Selection Sp. z o.o.

Tel.: +48 734 171 583
magdalena.musial@polskihr.pl
www.polskihr.pl