Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk OFERTA PRACY - INŻYNIER ROZWOJU PROCESU I PRODUKTU - KATOWICE

OFERTA PRACY - INŻYNIER ROZWOJU PROCESU I PRODUKTU - KATOWICE

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Inżynier rozwoju procesu i produktu (oferta dedykowana osobie z orzeczoną niepełnosprawnością)

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Praca w centrum rozwoju procesu i produktu z branży automotive
  • współpraca przy planowaniu, opracowywaniu i organizowaniu prac związanych z wdrożeniami procesów produkcyjnych
  • przeprowadzanie testów technologicznych (uczestnictwo podczas wdrażania nowych projektów)
  • ciągłe udoskonalanie i optymalizowanie produktu i procesu produkcji
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych i technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (obróbka metalu, materiałoznawstwo, budowa maszyn, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • poszukujemy osób chętnych do zdobycia nowych doświadczeń (możliwość przyuczenia) lub doświadczonych w branży automotive
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność rozwiązywania problemów, myślenia poza schematami

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Chętnych proszę o zgłoszenie poprzez przesłanie CV na adres mailowy karol.baranowski@a-trybut.eu