Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Oferty pracy i praktyk OFERTA PRACY - ELEKTROMECHANIK (GLIWICE)

OFERTA PRACY - ELEKTROMECHANIK (GLIWICE)

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR-A-Trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

 

Poszukujemy osoby na stanowisku :

Elektromechanik (oferta dedykowana osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Gliwice

 

Zakres obowiązków:

- analizowanie dokumentacji maszyn, w tym posługiwanie się schematami elektrycznymi

- rozwiązywanie problemów technicznych

- obsługa robotów sześcioosiowych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektryk / elektromechanik / automatyk

- uprawnienia sep G1

- doświadczenie w obsłudze robotów sześcioosiowych

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- kartę Multisport

- pakiet ubezpieczeń, w tym medyczne

- pracę w przyjaznej atmosferze

 

C.V. prosimy przesyłać na adres:  karolina.matyjasek@polskihr.pl

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.