Jesteś w: Start O nas Zapraszamy na Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową „O niepełnosprawności raz jeszcze"

Szanowni Państwo,

„O niepełnosprawności raz jeszcze"

Zapraszamy do wygłoszenia prelekcji przedstawicieli różnych dziedzin nauki, studentów, doktorantów, osoby związane ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością oraz osoby zainteresowane tą tematyką. Prezentowane referaty zostaną opublikowane po zrecenzowaniu w czasopiśmie naukowym - „Lubelski Rocznik Pedagogiczny”

W trakcie konferencji poruszane będą tematy związane z aktywnością ON we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w ujęciu psychologicznym, socjologicznym, ekonomicznym, jak też pedagogicznym oraz technicznym.

Na zgłoszenia czekamy do:

8 maja 2018 roku

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu : Katarzyna Filipowska, tel. kontaktowy: 506-815-153

Więcej informacji na temat wydarzenia w odnośniku poniżej:

„O niepełnosprawności raz jeszcze"