Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start O nas VI Ogólnopolska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych o Puchar Rektora Politechniki Częstochowskiej

VI Ogólnopolska Olimpiada Osób Niepełnosprawnych o Puchar Rektora Politechniki Częstochowskiej

Szanowni Państwo,

 w imieniu Politechniki Częstochowskiej  mamy zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Olimpiadę Osób Niepełnosprawnych o Puchar Rektora Politechniki Częstochowskiej, która odbędzie się w dniach 20.04 -22.04.2018 r. w Częstochowie. 

Olimpiada ta jest jedyną taką inicjatywą w całej Polsce i co roku cieszy się  ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy będą mogli zmagać się aż w sześciu dyscyplinach sportowych**:

Polsce i co roku cieszy się  ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy będąmogli zmagać się aż w sześciu dyscyplinach sportowych**:

 

·  bilard*,

·  kręgle*,

·  siatkówka**,

·  tenis stołowy,

·  dart,

·  piłkarzyki.

* dyscypliny wramach Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS - od uczestników wymagana ważna legitymacja AZSu oraz dodatkowe wpisowe w wysokości 30zł na poczet AZSu. 

** W przypadku małego zainteresowania daną konkurencją, organizator zastrzega sobie prawo dopołączenia zawodników z różnych uczelni w jeden zespół.

 

Posiadanie legitymacji AZS-u nie jest konieczne, aby wziąć udział w Olimpiadzie

 

Dla zwycięzców przewidzianesą atrakcyjne nagrody!

 

Zapisów można dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronach:

https://www.facebook.com/events/628467380878461/

https://docs.google.com/forms/d/1htLCrVqp81Vmq87thooS6qEjH-wmUBXTrJxcJfMD2lA/viewform?edit_requested=true

Zgłoszenia przyjmowane są  do 13.04.2018r.

 

Koszt udziału w olimpiadzie:

490 zł. 

Cena zawiera: nocleg, wyżywienie, udział w wybranych dyscyplinach, ubezpieczenie, opiekę medyczną na terenie Politechniki Częstochowskiej, nagrody, gadżety, przejazdy pomiędzy obiektami, serię warsztatów.

PŁATNOŚĆ DO 16.04.2018r

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo na adres mailowy potwierdzenie wraz z numerem konta, na który należy dokonać płatności.  W przypadku rezygnacji z udziału w olimpiadzie nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów. Uczestnik mimo rezygnacji ma obowiązek opłacić fakturę.