Jesteś w: Start O nas PROJEKT TEKA ABSOLWENTA

PROJEKT TEKA ABSOLWENTA

Fundacja Aktywizacji Zawodowej oddział w Katowicach prowadzi Projekt, który stanowi odpowiedź na trudności związane z wejściem na rynek pracy niepełnosprawnych absolwentów studiów.

Projekt "TEKA ABSOLWENTA" – Technologia – Efektywność – Kompetencje – Aktywizacja finansowany jest ze środków PFRON i skierowany do:

- osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, jednocześnie będących:
- absolwentami szkoły wyższej lub
- absolwentami studiów podyplomowych lub
- studentami ostatniego roku..

W ramach Projektu Uczestnik (bez względu na wiek!) otrzyma:

- BEZPŁATNE KURSY I SZKOLENIA ZAWODOWEw tym m.in. kurs prawa jazdy, kursy językowe, kursy projektowania graficznego,
- SFINANSOWANIEzdobycia uprawnień zawodowych w tym m.in. licencja wyceny nieruchomości, uprawnienia elektryczne,
- 3 miesięczne STAŻE ZAWODOWEze stypendium stażowym oraz w uzasadnionych przypadkach wraz z dodatkiem motywacyjnym
- wsparcie zatrudnienia i samozatrudnienia (wsparcie pomostowe dla osób zakładających własną działalność gospodarczą)

W razie pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić na numer telefonu (512-471-997) lub też skontaktować się mailowo pod adresem: katowice@fazon.pl

Osoby zainteresowane - bezpośrednio mogą również wypełnić deklaracje uczestnictwa na: