Jesteś w: Start O nas Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS

Szanowni Państwo,

W imieniu Akademickiego Związku Sportowego zapraszamy na Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS.

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS to cykl zawodów integracyjnych dla osób niepełnosprawnych. Projekt jest skierowany do studentów, doktorantów i pracowników uczelni z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ma wzmocnić jednostki organizacyjne AZS w działaniach ukierunkowanych na współpracę i integrację z osobami niepełnosprawnymi. W ramach cyklu zawodów w roku 2018 zorganizowane zostaną:

• IMP AZS w bowlingu – Politechnika Częstochowska – 20-22 kwietnia
  • IMP AZS w pływaniu – UAM Poznań –  11-13 maja
  • IMP AZS w bocci – Uniwersytet Zielonogórski – 8-10 czerwca
  • IMP AZS w szachach – Uniwersytet Ekonomiczny Katowice – 26-28 października
  • IMP AZS w goalball – WSG Bydgoszcz – 30 listopada-2 grudnia
  • IMP AZS w tenisie stołowym – Politechnika Poznańska – 7-9 grudnia

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem ogólnym Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS oraz regulaminami technicznymi poszczególnych dyscyplin.

Zachęcamy zarówno do startu w zawodach jak i do współorganizacji wydarzeń w charakterze wolontariatu.

Zadanie finansowane jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
W 2018 roku cykl zawodów IMP AZS otrzymał patronat honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową: www.imp.azs.pl

Serdecznie zapraszamy !!!