Jesteś w: Start O nas DNI OTWARTE DLA KANDYDATÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH 28-29.06.2010R.

DNI OTWARTE DLA KANDYDATÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH 28-29.06.2010R.

Dni otwarte dla niepełnosprawnych kandydatów na studentów Politechniki Śląskiej

W poniedziałek i wtorek 28 i 29 czerwca na Politechnice Śląskiej odbędą się dni otwarte dla niepełnosprawnych kandydatów na studia. To doskonała okazja, aby przekonać się, że Politechnika Śląska jest uczelnią bez barier, na której szansę studiowania mają osoby bez względu na ograniczenia zdrowotne.

Pierwszy dzień - poniedziałek od godziny 10:00 do 14:00 - przeznaczony jest dla osób, które chciałyby zapoznać się z ofertą uczelni, ale nie mają tego dnia możliwości osobiście zawitać na Politechnikę Śląską. Będą one mogły zatem poprzez komunikatory internetowe: gadu-gadu, skype'a, facebook'a lub telefonicznie porozmawiać z Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych Piotrem Brzozą oraz pracownikami Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące ich pytania.

Natomiast osoby, które chciałyby odwiedzić Politechnikę Śląską osobiście, będą mogły to uczynić we wtorek 29 czerwca w godzinach 10:00-14:00. Tego dnia w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych, które znajduje się w sali nr 14 (na parterze) budynku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki przy ul. Akademickiej 16 w Gliwicach, osobom odwiedzającym uczelnię zaprezentowany zostanie najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt, w który wyposażona jest Politechnika Śląska, wspomagający edukację studentów z różnymi niepełnosprawnościami.

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej zorganizuje prezentację komputerowych stanowisk dostosowanych dla osób niepełnosprawnych oraz sprzętu wspomagającego osoby niepełnosprawne w dniu 29.06.2010r. (wtorek) w godzinach 10:00-14:00 w czytelni nr 2 - ul. Kaszubska 23 w Gliwicach.

Wydział Organizacji i Zarządzania w Zabrzu organizuje dzień otwarty dla kandydatów niepełnosprawnych we wtorek 29.06.2010r. w godzinach 10:00-13:00. Chętnych zapraszamy do sali 208 w budynku A przy ul. Roosevelta 26-28.

Dane kontaktowe:
e-mail: bon@polsl.pl