Jesteś w: Start O nas Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych poszukuje studentów z niepełnosprawnościami chcących wziąć udział w konsultacjach komisji oceniającej infrastrukturę Uczelni i jej dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych poszukuje studentów z niepełnosprawnościami chcących wziąć udział w konsultacjach komisji  oceniającej infrastrukturę Uczelni i jej dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy osoby  o szczególnych potrzebach m.in. osoby na wózkach inwalidzkich i poruszające się o kulach czy laskach, niewidome i słabowidzące, głuche i słabosłyszące.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 15 listopada na adres:bon@polsl.pl

Serdecznie zapraszamy!!!!