Jesteś w: Start O nas 5 marca -Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

5 marca -Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Szanowni Państwo,

już po raz 20. na Politechnice Śląskiej zostaną zorganizowane Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie towarzyszyć konferencji EDUAL i odbędzie się w poniedziałek, 5 marca, w nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w godz. 8.00-15.00.

Organizowane przez Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej targi już od wielu lat stanowią stały punkt w harmonogramie działań wspierających przedsiębiorczość akademicką podejmowanych na naszej uczelni. Na uczestników tegorocznej edycji czeka ponad stu wystawców reprezentujących czołowych pracodawców z kraju i regionu. Będą mieli również okazję do zebrania w pigułce informacji o możliwościach uzyskania wsparcia przy zakładaniu lub prowadzeniu firmy oraz o możliwościach podnoszenia własnych kwalifikacji. Bez wątpienia atrakcją będzie także możliwość wzięcia udziału w symulowanej rozmowie kwalifikacyjnej z praktykiem rekrutacji.

Na targach pracy do Państwa dyspozycji będzie także stoisko BON, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat zatrudniania i rynku pracy dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!!!