Jesteś w: Start O nas

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych - Dział Spraw Studenckich i Kształcenia

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych na Politechnice Śląskiej funkcjonuje od 1 lipca 2008 roku i jest częścią Działu Spraw Studenckich i Kształcenia. Biuro podlega Prorektorowi ds. Spraw Studenckich i Kształcenia.

Naszym celem jest zapewnienie osobom niepełnosprawnym dostępu do oferty edukacyjnej Politechniki Śląskiej na zasadzie równych szans oraz stwarzanie studentom i doktorantom Politechniki Śląskiej, będącym osobami niepełnosprawnymi, warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia.

Z usług Biura ds. Osób Niepełnosprawnych mogą korzystać studenci i doktoranci niepełnosprawni lub przewlekle chorzy, niepełnosprawni kandydaci na studia, a w zakresie informacyjnym i doradczym również pracownicy dydaktyczni oraz pracownicy administracyjni Politechniki Śląskiej.

BIURO DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

mgr Grażyna Maszniew - Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych
mgr Mateusz Butowski - pracownik Biura

tel. 32 237 23 50  (pon.-pt. 7:00-15:00)
e-mail: bon@polsl.pl

Bezpośredni kontakt z Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych:
tel. 32 237 10 79 (pon.-pt. 7:00-15:00)
e-mail: grazyna.maszniew@polsl.pl

DYŻURY W BIURZE DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W roku akademickim 2017/2018 dyżury odbywają się we wtorki i w czwartki w godzinach 10,30-14,30  w Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko".

W celu zapewnienia Państwu komfortowych warunków spotkania prosimy (w miarę możliwości) o wcześniejsze umawianie terminu mailowo (bon@polsl.pl) lub telefonicznie (32 237 23 50).

Istnieje również możliwość umówienia indywidualnego spotkania w innych dniach lub godzinach - w CKS "Mrowisko" lub w Dziale Spraw Studenckich i Kształcenia.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko"
Gliwice, ul. Pszczyńska 85 (wejście od strony Lidla)
pokój 3 (pierwsze piętro - w budynku znajduje się winda)

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE (dla wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Śląskiej)

poniedziałki – 17:00-20:00
wtorki – 17:00-20:00
soboty – 9:00-15:00

(lub w innych terminach wskazanych przez psychologa)
Zapisy mailowo lub telefonicznie (dane powyżej).