Jesteś w: Start ŻEGLARSTWO DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI- GDAŃSK- DISABLED SAILING POLISH CUP 2020

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w kolejnej edycji Disabled Sailing Polish Cup (zgrupowanie/zawody żeglarskie). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 05-11 września w Gdańsku (Górki Zachodnie). Udział mogą wziąć osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Poziom umiejętności żeglarskich od podstawowego do zaawansowanego. Nie jest wymagane doświadczenie w żeglowaniu na łodziach Hansa 303, gdyż dla większości osób będą one nowością. Udział w zgrupowaniu/zawodach jest BEZPŁATNY. Mile widziani studenci i absolwenci uczelni wyższych:)

Bliższe informacje oraz zapisy tel. 508 396 365 oraz poniżej.