Jesteś w: Start ZAPROSZENIE NA OBÓZ SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY DLA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ ORGANIZOWANY W USTRONIU W DNIACH 15-17.10.2009R.

Zapraszamy na obóz szkoleniowo-integracyjny dla studentów niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej organizowany przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się w dniach  15.10 – 17.10.2009r. w Ustroniu. Organizujemy wyjazd autokarem z Gliwic o 8:30. Planowany powrót  w sobotę wieczorem.

Celem obozu jest prezentacja działań wspierających edukację niepełnosprawnych studentów na Naszej Uczelni, przedstawienie sprzętu i oprogramowania wspomagającego edukację, integracja studentów oraz poszerzenie ich wiedzy w tematyce z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, technik efektywnego uczenia się i zapamiętywania oraz podstaw przedsiębiorczości.

Uczestnictwo w obozie jest bezpłatne (liczba miejsc ograniczona). Aby zgłosić swój udział w Obozie należy wypełnić formularz rejestracyjny do dnia 5.10.2009r. Państwa udział w Obozie zostanie potwierdzony mailem do dnia 7.10.2009r. Możliwy jest przyjazd uczestników z asystentem osoby niepełnosprawnej. Podczas obozu zapewniamy wsparcie osobom niepełnosprawnym. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (032) 237 23 50 oraz mailowo bon@polsl.pl

Podczas obozu planujemy zawody i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, ognisko integracyjne, dyskotekę oraz wycieczkę autokarową po Pętli Beskidzkiej, która zakończy się zwiedzaniem Browaru w Żywcu.

Serdecznie zapraszamy!