Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start ZAPISY NA DODATKOWE ZAJĘCIA DLA STUDENTÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ - BASEN, TANIEC, ANGIELSKI

ZAPISY NA DODATKOWE ZAJĘCIA DLA STUDENTÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ - BASEN, TANIEC, ANGIELSKI

Informuję o zapisach na dodatkowe, darmowe zajęcia przeznaczone dla studentów niepełnosprawnych na Politechnice Śląskiej.
W tym semestrze będą organizowane:
- zajęcia na basenie (basen przy ul. Jasnej w Gliwicach) – będą odbywały się we wtorki od godziny 15:00 – 16:00,
- zajęcia z angielskiego (poziom języka dostosowany do grupy zainteresowanych osób) – będą trwały 1,5h i będą odbywały się w Gliwicach. Istnieje możliwość otworzenia grupy z języka angielskiego w Katowicach (jeżeli zbierze się odpowiednia liczba chętnych), dlatego proszę o deklarowanie miasta, w którym Pan/Pani będą chcieli uczestniczyć w tych zajęciach,
- zajęcia z tańca Latina solo będą odbywały się w Gliwicach i będą trwały 1,5h.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych (w trakcie trwania semestru zimowego). Termin zajęć zostanie dostosowany do planu zajęć grupy zainteresowanych osób.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się na wyżej wymienione zajęcia do 24.09.2010r. pisząc na maila bon@polsl.pl (w zgłoszeniu proszę o podanie imienia, nazwiska, wydziału, numeru telefonu kontaktowego oraz o zadeklarowanie rodzaju wybranych zajęć, a w przypadku języka angielskiego o wybranie miasta – Gliwice/Katowice).

Osoby, które zapiszą się na którekolwiek zajęcia dostaną do 30.09.2010r. maila zwrotnego z informacją o godzinach i terminie rozpoczęcia zajęć.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 237 23 50.