Jesteś w: Start XII EDYCJA GIEŁDY PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

XII EDYCJA GIEŁDY PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

XII edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej - jesienna edycja targów, podczas której zaprezentowane zostaną dedykowane studentom i absolwentom:
1... oferty pracy, staży i praktyk
2... możliwości pozyskania wsparcia działalności gospodarczej
3... szkolenia i doradztwo w zakresie kompetencji poszukiwanych na rynku pracy
4.... ścieżki rozwoju zawodowego dla kandydatów różnych specjalności
Na Giełdzie zaplanowaliśmy również STREFĘ DORADCZĄ obsługiwaną przez praktyków HR, gdzie będziecie mieć okazję konsultować dokumenty aplikacyjne i wziąć udział w treningowej rozmowie kwalifikacyjnej.

Szukasz pracy/stażu/praktyki? Chcesz rozpocząć albo rozwinąć własny biznes? poznać ofertę i oczekiwania Pracodawców? Lepszego miejsca nie znajdziesz, ZAPRASZAMY!
Wstęp bezpłatny.

Szczegółowe informacje dostępne są na https://www.facebook.com/events/282958732313626, www.targipracy.polsl.pl