Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start WYDZIAŁOWI PEŁNOMOCNICY DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

WYDZIAŁOWI PEŁNOMOCNICY DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Lista Wydziałowych Pełnomocników ds. Osób Niepełnosprawnych:

 

WYDZIAŁ PEŁNOMOCNIK E-MAIL  POKÓJ
Wydział Architektury dr hab. inż. arch. Beata Kucharczyk-Brus beata.kucharczyk-brus@polsl.pl  210
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki mgr inż. Piotr Brzoza piotr.brzoza@polsl.pl  CEK25
Wydział Budownictwa

dr inż. Iwona Galman

iwona.galman@polsl.pl  108
Wydział Chemiczny dr hab. inż. Tomasz Krawczyk tomasz.krawczyk@polsl.pl 212
Wydział Elektryczny dr inż. Anna Piwowar anna.piwowar@polsl.pl  
Wydział Górnictwa i Geologii dr inż. Eryk Remiorz eryk.remiorz@polsl.pl  413
Wydział Inżynierii Biomedycznej dr inż. Agata Guzik-Kopyto agata.guzik-kopyto@polsl.pl  114
Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii dr hab. inż. Jerzy Myalski,
prof. nzw. PŚ
jerzy.myalski@polsl.pl  202
Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki dr inż. Monika Blaszczok monika.blaszczok@polsl.pl  
Wydział Matematyki Stosowanej mgr inż. Rafał Brociek rafal.brociek@polsl.pl  509
Wydział Mechaniczny Technologiczny dr inż. Wirginia Pilarczyk
wirginia.pilarczyk@polsl.pl  C282
Wydział Organizacji i Zarządzania dr inż. Joanna Bartnicka joanna.bartnicka@polsl.pl  A216
Wydział Transportu dr hab. inż. Stanisław Krawiec
stanislaw.krawiec@polsl.pl  013
Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych
mgr Jacek Pradela jacek.pradela@polsl.pl  119