Jesteś w: Start WSPARCIE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSRAWNOŚCIAMI

WSPARCIE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSRAWNOŚCIAMI

Drodzy studenci z niepełnosprawnościami!

Prosimy o informacje z jakimi trudnościami zmagacie się w procesie kształcenia na naszej Uczelni.

W celu zapewnienia Wam równych szans realizacji programu studiów obecnie oferujemy:

-Pomoc asystenta dydaktycznego i tłumacza języka migowego

-Adaptacja materiałów edukacyjnych lub egzaminacyjnych

-Dostosowanie formy zaliczeń i egzaminów

-Wypożyczanie sprzętu wspomagającego proces kształcenia (m.in. systemy FM dla osób słabosłyszących, lupy elektroniczne, odtwarzacze książek mówionych, klawiatury specjalistyczne, dyktafony, laptopy)

-Konsultacje psychologiczne

-Konsultacje i pomoc w dostosowaniu procesu kształcenia do potrzeb osób niepełnosprawnych

-Doradztwo zawodowe

-Porady prawne

Jesteśmy wrażliwi i otwarci na Wasze potrzeby, dlatego zwracamy się z prośbą o zgłaszanie ewentualnych potrzeb nieujętych w naszej ofercie.

Na Wasze propozycje czekamy do 15 września 2020 r.

W tym celu zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Śląskiej:

tel. 32 237 23 50  (pon.-pt. 7:00-15:00)
e-mail: bon@polsl.pl