Jesteś w: Start WARSZTATY SZKOLENIOWE "ŚWIADOMI SIEBIE"

WARSZTATY SZKOLENIOWE "ŚWIADOMI SIEBIE"

Zapraszam na darmowe warsztaty szkoleniowe dla studentów niepełnosprawnych pt. „Świadomi siebie”, które odbędą się 16 grudnia 2010r. (czwartek) w godzinach 17:00-19:00 w sali nr 6 w Rektoracie (ul. Akademicka 2A w Gliwicach – zaraz koło pl. Krakowskiego). Warsztaty poprowadzi Pani psycholog mgr Sylwia Lipińska, która organizuje konsultacje psychologiczne dla studentów naszej Uczelni.

---

Warsztaty szkoleniowe „ŚWIADOMI SIEBIE” mają na celu głównie poznanie swoich mocnych i słabych stron w zakresie różnorodnych umiejętności życiowych. Przewidziane są ćwiczenia umożliwiające spojrzenie na siebie z innej perspektywy – rozbudowujące samoświadomość, zajęcia z zakresu rozpoznawania swoich emocji i reakcji na uczucia oraz zajęcia integrujące grupę szkoleniową. Szkolenie odbędzie się w formie warsztatu, ćwiczenia będą wykonywane zarówno indywidualnie, jak i w małych podgrupach, z wykorzystaniem wielu metod i technik.

---

Zgłoszenia na warsztaty przyjmuję mailowo (bon@polsl.pl) lub telefonicznie (32 237 23 50) do dnia 13 grudnia (poniedziałek) do godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania szkoleniem istnieje możliwość zorganizowania drugiego szkolenia w innym terminie. W przypadku zbyt małego zainteresowania zastrzegam sobie prawo odwołania szkolenia. Informację zwrotną o zakwalifikowaniu się prześlę 14 grudnia (wtorek).

Serdecznie zapraszam!