Jesteś w: Start VII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH (9-11.07.2010R. W KRAKOWIE)

Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskim Spotkaniu Studentów Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych krakowskich Uczelni, które odbędzie się w dniach od 9 do 11 lipca 2010r. w Krakowie. Tematem przewodnim tego spotkania będą "Formy przygotowania studentów niepełnosprawnych do wejścia na rynek pracy".

Organizatorzy zapewniają noclegi w Domu Studenckim ALFA przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyżywienie oraz atrakcje kulturalne.

Koszt uczestnictwa wynosi:

- 300 zł - dla osoby niepełnosprawnej,

- 350 zł - w przypadku osoby pełnosprawnej

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie wypełnionej karty uczestnictwa, kserokopii orzeczenia o niepełnosprawności oraz dowodu wpłaty do 18 czerwca.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 12 293 75 52, 506 463 174 oraz na stronie internetowej Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UEK