Jesteś w: Start VI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KRAKOWIE 3-5 LIPCA 2009

Zapraszamy na Spotkanie Studentów Niepełnosprawnych organizowane w Krakowie w dniach 3 do 5 lipca 2009r. Tematem tegorocznej konferencji będzie "Sport, turystyka i integracja - jako sposoby na spędzanie wolnego czasu studentów niepełnosprawnych". Zgłoszenia uczestnictwa są przyjmowane do dnia 26 czerwca 2009. Koszt uczestnictwa wynosi 250zł-osoba niepełnosprawna, 350zł - osoba pełnosprawna. Karta zgłoszenia uczestnictwa oraz program konferencji jest dostępny na stronie internetowej Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych AGH.