Jesteś w: Start STUDENT II i PEGAZ 2010 OBSZAR C i D - TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE Z PFRON-u

Informuję, że studenci z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (znaczny, umiarkowany) mogą składać wnioski o dofinansowanie kosztów nauki w ramach programu "STUDENT II- kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych". Wnioski są przyjmowane od 20.09-15.10.2010r. w Oddziałach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Więcej informacji dotyczących tego programu można znaleźć na stronie PFRON.

Wnioski o dofinansowanie w ramach realizacji programu "Pegaz 2010" - obszar C (pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym wraz z dodatkowym wyposażeniem) można składać od 24.09-11.10 2010r. w Oddziałach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wnioski o dofinansowanie w ramach realizacji programu "Pegaz 2010" - obszar D (pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym, tj. w zakupie części zamiennych, akumulatorów, dodatkowego wyposażenia i/lub w pokryciu kosztów jego niezbędnych napraw, remontów, przeglądów technicznych, konserwacji i renowacji) można składać do 15.11.2010r. w Oddziałach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej informacji dotyczących programu "Pegaz 2010" można znaleźć na stronie PFRON.