Jesteś w: Start PROJEKT STAŻOWY - TECHNOPARK GLIWICE

PROJEKT STAŻOWY - TECHNOPARK GLIWICE

"Technopark Gliwice" zaprasza do udziału w projekcie stażowym – trwa rekrutacja do ostatniej grupy projektu! Jeszcze tylko w marcu czekamy na zgłoszenia – liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Do udziału zapraszamy:

absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (I i II stopnia, wszystkie kierunki),
studentów studiów niestacjonarnych (wszystkie kierunki, każdy rok studiów),
pragnących  rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie:

•  3-miesięczny płatny staż,
  •  4 wypłaty stypendium (szkoleniowe i stażowe),
  •  podniesienie kwalifikacji poprzez udział w kursie specjalistycznym wraz z certyfikacją,
  •  udział w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego,
  •  wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Wypełnij formularz dostępny na stronie, dostarcz go do nas lub wyślij na e-mail: staze@technopark.gliwice.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń– zapraszamy do kontaktu 32 335 85 04 .

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.