Jesteś w: Start PORTAL POMOCNY W ZNALEZIENIU PRACY

PORTAL POMOCNY W ZNALEZIENIU PRACY

Zapraszam niepełnosprawnych studentów poszukujących pracy do skorzystania z serwisu niepelnosprawni.podejmesie.pl- jest to baza profili (takie mini wirtualne CV) osób z niepełnosprawnościami. Pracodawcy szukając pracowników, przeszukują tę bazę kandydatów. Serwis jest w pełni darmowy.

Serwis oferuje użytkownikowi:

- możliwość znalezienia pracy- i to pracy w zawodzie/zawodach, w jakich chce pracować oraz miejsca pracy, dostosowanego do jego rodzaju niepełnosprawności,

- możliwość monitorowania konkurencji i czerpania informacji o kursach/szkoleniach, w jakich mógłby wziąć udział.

- ograniczenie w upowszechnianiu danych: wybiera się tylko rodzaj niepełnosprawności (np. ruchowa, wzrokowa, słuchowa, itd.), nie ma potrzeby podawania szczegółów. Ponadto dostęp do takich informacji jak nazwisko czy dane kontaktowe kandydata, mają tylko zalogowane osoby, posiadające konto pracodawcy.