Jesteś w: Start "Roving Seminars" - ochrona własności intelektualnej za granicą

"Roving Seminars" - ochrona własności intelektualnej za granicą

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP) serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w cyklu międzynarodowych seminariów eksperckich tzw. " Roving Seminars" poświęconych ochronie własności intelektualnej za granicą, które odbędą się na trzech, wybranych polskich uczelniach w Krakowie, Gliwicach i we Wrocławiu.

Politechnika Śląska jest współorganizatorem przedsięwzięcia, które odbędzie się w dniu 24 stycznia 2018 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Konarskiego 18a) sala "A".

Cyklem międzynarodowych konferencji w Krakowie, Gliwicach i we Wrocławiu Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej inauguruje szczególny jubileusz – 100. rocznicę ustanowienia na ziemiach polskich systemu ochrony własności przemysłowej, jak również utworzenia dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego Urzędu Patentowego. Obchody jubileuszu zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Przyjdź i spotkaj się z międzynarodowymi ekspertami! Skorzystaj z doświadczeń ekspertów Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) i UPRP! Zdobądź wiedzę o globalnych systemach i globalnych bazach danych własności intelektualnej! Zapoznaj się ze strategią ochrony marki i ochrony patentowej! Dowiedz się więcej nt. alternatywnych metod rozstrzygania sporów oraz ochrony własności intelektualnej za granicą! Poznaj główne założenia i planowane zmiany!

Zapraszamy Pracowników Politechniki Śląskiej do wzięcia udziału w konferencji.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.
Udział w seminariach jest bezpłatny. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje oraz wymagana rejestracja on-line:

Koordynatorem organizacyjnym z ramienia Politechniki Śląskiej jest dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej dr inż. Ireneusz Jóźwiak: ireneusz.jozwiak@polsl.pl, tel. 32 237 19 85.