Jesteś w: Start DARMOWY OBÓZ SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY W WIELICZCE

DARMOWY OBÓZ SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY W WIELICZCE

Zapraszam na 5 z kolei obóz szkoleniowo-integracyjny dla studentów niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej w Wieliczce (zapewniamy dojazd autokarem z Gliwic). Obóz odbędzie się w dniach 9-13 lipca 2012 r. w Hotelu Turówka. Aby zgłosić swój udział w obozie należy wypełnić kartę zgłoszeniową, która znajduje się w zakładce "do pobrania" i przesłać ja do dnia 21 czerwca (czwartek) 2012 r. na adres bon@polsl.pl lub dostarczyć podczas dyżuru (we wtorki i czwartki  od 11:00-15:00) Pełnomocnika do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (liczba miejsc ograniczona). Państwa udział w obozie zostanie potwierdzony mailowo do 25 czerwca 2012 r.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość przyjazdu uczestników z własnym asystentem osoby niepełnosprawnej.

Uczestnicy oraz asystenci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w wyjeździe.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Pani Anny Nogieć pod numerem telefonu 32 237 23 50 oraz mailowo bon@polsl.pl

Organizatorzy Obozu