Jesteś w: Start ANKIETY DO PRACY DYPLOMOWEJ STUDENTKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

ANKIETY DO PRACY DYPLOMOWEJ STUDENTKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

Studentka Politechniki Śląskiej - Katarzyna Świtalik zwraca się z prośbą o do niepełnosprawnych studentów Politechniki Śląskiej o wypełnienie ankiet niezbędnych do napisania jej pracy dyplomowej na temat "Elektroniczna edukacja z uwzględnieniem osób niewidomych, niedowidzących oraz niedosłyszących" .

W pracy dyplomowej noszącej tytuł: "Elektroniczna edukacja z uwzględnieniem osób niewidomych, niedowidzących oraz niedosłyszących" umieszczone zostały ankiety mające na celu dostarczenie informacji ukazując problemy, z którymi na co dzień spotykają się osoby niepełnosprawne. Ankieta ta uświadomi niedogodności związane z korzystaniem ze sprzętu komputerowego i ukaże wiedzę odnośnie wprowadzonych już rozwiązań, które zostały zastosowane na Politechnice Śląskiej.

W celu wypełnienia ankiet proszę o skopiowanie poniższego linka i wklejenie go do przeglądarki .

Ankieta pierwsza - zbierze informacje od studentów pełnosprawnych wiedzę na temat dostępnych środków wspomagających korzystanie z komputerów przez osoby niepełnosprawne:

Ankieta druga - zbierze opinie i informacje od osób niepełnosprawnych w jaki sposób dostosować pracownie komputerowe do użytkowania przez te osoby i proponowane przez nich rozwiązania:

Studentka zwraca się również z prośbą do studentów Politechniki Śląskiej, niedowidzących oraz niedosłyszących o udział w kursie , jednej lekcji na temat "Wyszukiwanie informacji w internecie"  za pomocą Platformy zdalnej edukacji, która miałaby trwać maksymalnie 30 minut. Kurs ten miałby się odbyć na terenie Politechniki Śląskiej , najlepiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania w terminie pasującym studentom. Przeprowadzenie takiej lekcji jest niezbędne studentce do dokończenia pracy dyplomowej na temat "Elektroniczna edukacja z uwzględnieniem osób niedowidzących, niewidomych oraz niedosłyszących" .  Studentka może przyjechać i odwieźć studentów wybrane miejsce, tak więc nie będzie problemu z dojazdem. Bardzo prosi o pomoc w tym przedsięwzięciu.